Парк можна відвідати, долучившись до організованих екскурсій, або індивідуально, зв'язавшись з адміністрацією. Самостійне відвідування парку в деяких його ділянках практично неможливе. Це пов'язане з величезними водними просторами, наявністю важкодоступних ділянкок плавень, а також прикордонною зоною. 

Зверніться до співробітників парку, ми з радістю надамо консультації. 

Cпівробітниками парку розроблено декілька туристичних маршрутів:

ДНІСТРОВСЬКА АМАЗОНІЯ

Річковий маршрут по Дністеру, руслу Турунчука, мальовничій протоці «Амазонка» знайомить з таємничим і неповторним заплавним лісом і величезним масивом очеретяних плавнів. По маршруті розташоване озеро Біле до якого можна дістатись на плавзасобах з м. Біляївки та з села Маяки. Довжина маршруту від Біляївки - до 8 км, від с. Маяки - 20 км. Тривалість проходження маршруту від 3 до 6 годин. Оглядові пункти (зупинки) водного екологічного маршруту з с. Маяки:

Цей екологічний маршрут знайомить з оточуючим ландшафтом та різноманіттям водно-болотних птахів, чудовими рослинними створіннями - білими лататтями, жовтими глечиками й водяним горіхом - чилимом. Туристів на маршруті постійно супроводжують пернаті аборигени межиріччя Дністра та Турунчука - рибалочки, чаплі, чайки тощо.  Детальніше.

ЦАРСТВО ПТАХІВ

Водний маршрут, який починається від села Маяки, проходить по руслу Дністра, потім по руслу Глибокого Турунчука з виходом на Дністровський лиман. Назад - по протоці «Киляри» з виходом у Глибокий Турунчук, а потім по Дністру до села Маяки. Довжина маршруту близько 20 км. Тривалість проходження маршруту від 3 до 5 годин.

Дністровський лиман - сама велика природна прісна водойма Причорномор'я. На маршруті зустрічаються велетні пелікани, граціозні лебеді, численні малі й великі баклани, витончені чаплі, жваві та нестомні болотні крячки, зарості найрідшої рослини - болотноцвітника щитолистного, а також сама велика в Європі плантація глечиків жовтих. Мілководні ділянки лиману привабливі для літнього купання, як дорослих, так і дітей. Детальніше.

БЛИСКУЧИЙ ІБІС

Автомобільний (велосипедний, пішохідний) маршрут по автотрасі Маяки - Паланка. Його довжина 10 км. Рухаючись по маршруту можна познайомитись з рідкісними і типовими видами птахів, які мешкають на території Нижньодністровського НПП. Серед безлічі мешканців дельти можна назвати десятки видів, здатних давати людям можливість оцінювати екологічну ситуацію по їхній наявності або відсутності. Однак самим цікавим об'єктом є птах блискучий ібіс або коровайка. Цей граціозний і витончений птах - найближча родичка, імовірно відомого вам, Священного ібіса. Того самого Священного ібіса, якому поклонялися древні єгиптяни. Коровайка занесена до Червоної книги України. Якщо Дністровська гребля затримує воду під час весняної повені, коровайка не гніздиться, або її дуже мало. Гніздиться вона у віддалених від людських очей очеретяних заростях. Її граціозний вид і незвичайний прикрас надає їй неймовірну привабливість для birdwatcher'ів - щирих аматорів птахів. Спостерігати цих загадкових птахів можна на заплавних лугах у період повені - у квітні - травні. Детальніше

СТЕЖКОЮ ДІДА ОВСІЯ

Прекрасний пішохідний маршрут на схилах Дністровського лиману. Довжина маршруту 5 км. Тривалість проходження маршруту від 3 до 5 годин. Шлях пролягає через степовий ландшафт і мальовничий ліс, сформований невтомним ентузіастом - лісником Овсієм Павловичем Костецьким. Цей маршрут ознайомить з птахами степової зони й лісостепу: перпелів, куріпок (звичайних видів) та  дрохву або стрепета (рідкісних видів на прольоті). На мілководдях Дністровського лиману зустрічаються тисячні скупчення великого баклану, відпочивають пелікани, а в повітрі парить орлан-білохвіст. Детальніше

ТУДОРОВО

Маршрут по воді пролягає від села Яськи по руслу Турунчука. Потім він продовжується по дивній протоці до озера Тудорово на межі із заповідною зоною національного парку. Довжина маршруту - 58 км. Тривалість проходження маршруту від 6 до 9 годин. На маршруті можна побачити десятки видів звичайних і рідких птахів. На схилах правого берега Дністра простирається молдавське село Тудорово. Тудорово - саме велике озеро дельти Дністра по акваторії якого проходить північна межа Парку. Детальніше