Держводагенство, як центральний орган державної влади, який забезпечує реалізацію природоохоронних заходів по збереженню та відновленню водних ресурсів, в тому рахунку й територій Нижньодністровського національного природного парку, координується Міністерством екології та природних ресурсів України. На даний час Мінагрополітики пропонує вивести Державне агентство водних ресурсів із підпорядкування Міністра екології та природних ресурсів, підпорядкувавши його Міністру аграрної політики та продовольства. Але головним завданням Мінагрополітики є формування політики лише у сфері сільського господарства та продовольчої безпеки держави.

У зв’язку із цим, запропонована зміна підпорядкування Держводагентства призведе до порушення налагодженої системи формування та реалізації державної політики у сфері екології та природних ресурсів.

З метою недопущення знищення системи охорони навколишнього природного середовища та збереження сталої системи управління водними ресурсами, просимо всіх небайдужих підтримати петицію "Недоцільність зміни порядку спрямування та координації Кабінетом Міністрів України діяльності Державного агентства водних ресурсів України через Міністра екології та природних ресурсів України".