Переглянув відео прес-конференції щодо ситуації навколо національного природного парку «Тузловські лимани». Я багато міг би про це писати, оскільки був десятки разів облитий безпідставним брудом цієї ж команди, яку очолив І. Т. Русєв. Прикро дуже від того, що знання, якими він володіє, витрачаються на такі ганебні речі. Cвою думку з цього приводу я вже зазначав. Життя розставить все по своїм місцям. Не даремно ж кажуть: "хто сіє вітер - той жне бурю".

Дуже сумно від побаченого та почутого. Дуже далеко зайшла ситуація, яку гнала у "глухий кут" команда відвертих піарщиків, поливаючи всіх безпідставним брудом. Про чорний піар, який сьогодні нарешті вдарив бумерангом по його авторам, я писав. Про брудні технології також.

Сумно від того, що програють люди, природа і нащадки, які є заручниками такої "боротьби" за збереження природи.

Доречно, на мою думку, буде нагадати сьогодні, як Русєв І. Т. вів у такий же "глухий кут" ситуацію в м. Біляївка. Я казав це тоді, нагадаю і сьогодні. Люди, які живуть на землі, максимально мотивовані у її збережені. Їм потрібно тільки допомогти. Розум тоді взяв верх. І це вселяє надію. Надію на те, що громади стануть господарями своєї землі не тільки на словах. Решту пропоную подивитись та зробити кожному свої висновки.