21 cерпня Нижньодністровський НПП відсвяткував День Незалежности України.

Святкові заходи були проведені у актовому залі Маяківської сільської Ради. В них прийняли участь громадські організації (ВЕЛ та ін.), представники органів місцевого самоврядування, волонтери та жителі Біляївського, Білгород-Дністровського та Овідіопольського районів, а також депутати сільських та районних рад.

Громадські організації разом із співробітниками парку знайшли корисне застосування сіткам, що були вилучені на території парку. З них були виготовлені маскувальні сітки для АТО, які зараз рятують життя нашим патріотам. За це окремо на урочистому заході з нагоди святкування Дня Незалежності подякували волонтери.

Школяри співали пісні, читали вірші та підготували малюнки природоохоронного спрямування. Учасниками заходу були підготовлені сувеніри з державною символікою, які отримали усі присутні.

Ми щиро дякуємо усім, хто приймав участь у святкуванні Дня Незалежності України разом з нами та вітаємо усіх зі святом! 

Крешталь Валентина, учениця Надлиманської школи, виконує пісню на святкуванні Дня Незалежності України у Нижньодністровському національному природному парку

Виступають: Депутат Овідіопольської Ради народних депутатів Осипов Андрій Валерийович та керівник Овідіопольського осередку Всеукраїнської Екологічної Ліги Орлова Тетяна Миколаївна