Директор Нижньодністровського національного природного парку Роженко М. В. прийняв участь у церемонії нагородження переможців 7-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»-2015.

"18 листопада прийняв участь у нагороджені переможців конкусу "Барви Дністра". Незабутні враження від дітей, від розповіді учасників АТО, від побачених малюнків та фото. Переконаний, що дитина, яка намалювала дерево, ніколи не зламає гілки. А це власне і є мета конкурсу", - каже Микола Васильович Роженко на своїй сторінці у Facebook.

Репортаж Лілії Гричулевич

18 листопада 2015 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулася Церемонія нагородження переможців 7-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»-2015.

В урочистій атмосфері отримали дипломи переможців конкурсу «Барви Дністра» та подарунки від організаторів конкурсу 24 конкурсанта з Одещини.

Цьогорічні учасники створювали свої роботи під девізом – «Віднови різноманіття прибережної смуги Дністра – зроби крок до поліпшення клімату!», адже водні ресурси басейну Дністра та прибережні смуги - це дорогоцінний скарб, який несе в собі соціальну, економічну та екологічну цінність. До того ж Дністер - це значний рекреаційний потенціал Одещини і значної території України та Молдови, який важко переоцінити. Завдяки широкій інформаційній кампанії, в рамках проведення Конкурсу, молодь та громадськість краще розуміють вплив Дністра на клімат та важливість збереження водної артерії нашої країни.

Під час урочистої церемонії нагородження переможців конкурсу. Фото Юлії Котельнікової

Подарунки та дипломи переможці отримували від організаторів: ГО «Мама-86-Одеса»; Молодіжного екологічного центру ім. В.І. Вернадського; Центру Демократичного Розвитку Молоді "Синергія. Також до церемонії нагородження у цьому році долучилися представники органів влади Одещини: радник голови Одеської обласної державної адміністрації – Надія Яшан; представники Одеського обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді і управління у справах сім’ї та молоді Одеської облдержадміністрації, а також директор Нижньодністровського національного природного парку Микола Роженко. Але, безумовно, головними гостями церемонії нагородження були захисники Батьківщини, учасники бойових дій: старший лейтенант Янченко Костянтин та старший солдат Дутко Василь з 28 Одеської механізованої бригади.

Роботи переможців конкурсу (cвітлини та малюнки)

Всі переможці і гості свята висловили подяку за мужність та героїзм військових у збереженні мирного неба над нашими головами і за те, що війна не прийшла на нашу Одеську землю, що не понівечила природу і все навколишнє середовище.

Церемонія нагородження переможців 7-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»-2015 була проведена в рамках проекту ОБСЄ «Зміна клімату та безпека в басейні Дністра» за підтримки Європейської Комісії та уряду Австрії.

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ

Автор: Лілія Гричулевич